Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

ROON s.r.o.
Letců 1003/8
500 02, Hradec Králové
tel: +420 777 122 715
sales@touchswitch.cz

DOPRAVA A PLATBA
Jakou dopravu?

Ve  chvíli, kdy bude Váš nákup v našem e-shopu u konce, už zbývá jenom vyplnit správné údaje pro doručení Vaší objednávky až k Vám domů. Abychom Vám usnadnili výběr dopravy, tak po letitých zkušenostech jsme jako nejspolehlivějšího partnera vybrali společnost DPD. Pokud by jste z jakéhokoliv důvodu preferovali zaslání Vaší objednávky na Poštu, tak toto stačí napsat do poznámky pod objednávkou, a rádi Vám v tomto vyhovíme.


DPD je našimi  zákazníky nejpreferovanější způsob dopravy objednaného zboží.  Z toho důvodu se snažíme i cenu této přepravy snížit  tak, aby i závěr nákupu u  nás byl pro Vás příjemný.

Cena:   79,- Kč

Jak zaplatit?

A teď přichází finální, někdy ne až tak příjemná povinnost, tedy za objednané zboží zaplatit :-)

Asi 85% zákazníků upřednostňuje platbu při převzetí zboží,  tedy dobírku.


Ceny za tuto službu je následující:
Dobírka DPD:                30,- Kč


 

Další  možnost platby je bezhotovostní platba, tedy převod na náš bankovní účet číslo: 43-6469920207/0100, vedený u společnosti Komerční banka a.s.

Tato služba není z naší strany zpoplatněna.

Osobně?

Pokud jste z okolí  Hradce Králové,  tak nás neváhejte kontaktovat. Jako  mnohým dalším i Vám umožníme vyzvednout si objednané zboží osobně. Vzhledem k tomu, že máme už i vlastní kamennou prodejnu s pevnou otevírací dobou, určitě se na termínu, kdy bude Vaše objednávka k vyzvednutí připravena, snadno dohodneme. Budeme se snažit vyjít Vám vstříc i o víkendech.

V naší prodejně je samozřejmě možné zboží uhradit platební kartou!

Adresa prodejny je:

Letců 1003/8             
500 02  Hradec Králové

OTEVÍRACÍ DOBA: PODLE POTŘEBY / I O VÍKENDECH

Recyklační poplatky

Od 13.8.2005 platí novela zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech, která přináší změny především ve zpětném odběru elektrozařízení a příspěvku na historické elektrozařízení. Tento zákon postihuje všechny dovozce, výrobce, ale i prodejce.

V rámci novelizace zákona musí dovozce nebo výrobce vybírat tzv. recyklační příspěvek vybíraný na historická elektrozařízení. Tato částka je určená k financování zpětného odběru, zpracování, využití a odstranění použitého elektrozařízení pocházejícího z domácnosti, které bylo uvedeno na trh do 13. 8. 2005. Je tedy určen i na zpětný odběr a další nakládání s použitým elektrozařízením uvedeným na trh dnes již neexistujícími výrobci, dovozci, prodejci apod.

Od 1. 9. 2005 je v prodejních cenách zboží nabízeného v e-shopu zahrnut recyklační poplatek, pokud není uvedeno jinak.

Na prodejním dokladu bude recyklační poplatek odúčtován od ceny zboží a uveden jako samostatná položka označená jako „Příspěvek na historické elektrozařízení“ (PHE).


Prodejci elektrospotřebičů nejsou podle názoru Ministerstva životního prostředí povinni převzít od zákazníka starý spotřebič přímo na prodejně. Povinností maloobchodního prodejce je přesně informovat zákazníka o sběrných místech.

Seznam sběrných dvorů můžete vyhledat na stránkách Ministerstva životního prostředí nebo na stránkách kolektivních systémů -ELEKTROWIN (domácí elektrospotřebiče), ASEKOL (elektronika, IT technika), případně REMAEKOLAMP (osvětlovací technika).

Poznámka: povinnosti dovozce vyplývající z novely zákona č.185/2001 Sb.jsou plněny prostřednictvím systému ASEKOL pod ev.číslem AK-014016


Odkazy

Dotykové vypínače Modulární systém vypínačů a zásuvek Designové vypínače pro moderní interiéry Vypínače a zásuvky Exkluzivní dotykové vypínače pro náročné zákazníky Design bez kompromisů Moderní vypínače a zásuvky Dotykové vypínače se stmívačem Domovní vypínače na dálkové ovládání