KONTAKTY

ROON s.r.o.
Letců 1003/8
500 02, Hradec Králové
tel: +420 777 122 715
sales@touchswitch.cz

Dotykové vypínače podtrhnou komfort a eleganci bydlení

Ne nadarmo se říká, že z maličkostí se skládá celek. Platí to tak skoro všude, jiné to není ani v problematice bydlení. Chcete-li bydlet komfortně, stylově a zároveň příjemně, máte nyní daleko větší možnosti než kdykoliv předtím. Nabídka nejrůznějších bytových prvků je více než bohatá a neustále roste. Při vybavování či rekonstrukci interiéru začněte například drobností, kterou představují vypínače. Buďte nároční, dotykové vypínače Livolo vás snadno rozmazlí.

Jak by se vám líbil stylový, skleněný vypínač s integrovaným elektronickým stmívačem, který můžete ovládat třeba i na dálku? Zní to lákavě, nic vám však nebrání v podobné realizaci.

Moderní domácnost, která se veze na trendech 21. století má celou řadu tváří. Uplatňuje se v ní individualita, ale i obecné designové vlastnosti, které zažívají největší boom. Důraz je kladen samozřejmě i na kvalitu, která více méně určuje životnost a výslednou spokojenost. Při pořizování hraje určitě roli i pořizovací cena. Hledejte vyváženost, pravda, není to samozřejmostí, ale konkrétně v případě dotykových vypínačů Livolo, k ní budete mít nakročeno.

Vypínače Livolo jsou mnohem více, než obyčejné, tuctové vypínače, se kterými se můžete setkat téměř v každém rodinném domě nebo bytu. Jdou zkrátka dále, než si dovedete představit. Bude to jedna radost, je velice příjemné dotýkat se vypínačů, které jsou z leštěného skla. Ten pocit musíte zažít. Dotykové vypínače jsou vhodné do jakýchkoliv objektů a prostor. Zajišťují rovněž vysokou bezpečnost, díky smyslu pro detail i v oblasti elektroniky jim navíc není cizí ani vlhčí prostředí.

Je na každém z vás, jak bude bydlet. Chcete-li žít v zázemí, které vám bude závidět nejedna návštěva, nemusíte zůstat pouze ve fázi snů. Správné osvětlení je zajisté věda, která není nejjednodušší. Ke světlupatří regulace, vždyť naše ruce sahají na vypínače několikrát denně. Možná se to nezdá, ale není vypínač, jako vypínač. Můžete v nich spatřit spoustu rozdílností. Nikdo netvrdí, že pro ideální domácnost je zapotřebí přepychu, určité standardy, respektive nadstandardní řešení však stoprocentně potěší. Vybavujte tedy bytové prostory s určitou představou, která je vnímána jako IN, řiďte se sami sebou, buďte sví!

Dotykové vypínače promění každou místnost, ať je to předsíň, kuchyně, obývací pokoj nebo ložnice, neztratí se nikde. Jejich vzhled i funkce dokážou navodit takovou atmosféru, která je v daném okamžiku žádána. Není to málo, není to moc, je to jen něco, co potěší v mysli i v srdci. Popřemýšlejte tedy a podívejte se třeba na ilustrační obrázky, které se mohou stát malým popohnáním ke konečnému rozhodnutí!