ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

ROON s.r.o.
Letců 1003/8
500 02, Hradec Králové
tel: +420 777 122 715
sales@touchswitch.cz

ROON a LIVOLO
Dotykové vypínače ROON a LIVOLO

 

DOTYKOVÉ VYPÍNAČE

Naše společnost, ROON s.r.o. zastupuje od roku 2013 Livolo International Electric Limited, a dováží, distribuuje a zajišťuje servis produktů pod značku LIVOLO, pro Českou Republiku.

Vzhledem k tomu, že LIVOLO není tak pružné v některých našich požadavcích, začali jsme s hledáním nového strategického partnera, kterým se stal další výrobní závod, který byl schopný "ušít" vypínače na míru našim pořadavkům.

Z toho důvodu v roce 2015 vstupujeme na trh z novou značkou ROON

VYPÍNAČE A ZÁSUVKY - ROON A LIVOLO

A kdo se skrývá za názvem ROON ?

Samozřejmě je to opět jedna Čínská společnost, zaměřená na výrobu elektronických novinek. Ale je to právě jedna z těch společností, která nás učí začít vnímat Čínu úplně jiným způsobem, než jsme byli doposud zvyklí. „Made in China“ už neznamená jen „low-cost“ a „low-quality“ výrobky, ale naopak i špičková top kvalita za přiměřenou cenu.

Velké investice této společnosti umožnily vybavit výrobní závod tou nejmodernější technologií a zajistily jim spolupráci s těmi nejlepšími designéry a odborníky v oboru.

Vývoj a historie vypínačů je už 130 let stará. Od jednoduchých otočných vypínaču,  přes „pull rope“,  lankem  rozsvěcená světla z let 50-tých, dále páčkové vypínače z let 70-tých a vypínačů s klapkou používaných od konce let 80-tých až doteď. Dnes nás nové technologie přivádí do éry ovládání našich světel dotykem, a nebo na dálku.
Do tak běžné věci jako je vypínač, je nyní integrovaná kapacitní dotyková technologie, která se už ve smart phonech, tabletech, atd., stala každodenní součástí našeho života a moderního světa. A tato výrobní řada se stává zavedeným standardem mezi trhy s nejnáročnějšími zákazníky, kterými jsou Rusko, Spojené Arabské Emiráty a Amerika. V posledních letech expanduje i do jiných částí světa, jako je Austrálie, a konečně i Evropa.

Vypínače a zásuvky si právem zasluhují stále větší pozornost, protože od pouhé funkčnosti, která  je samozřejmostí, se více zajímáme i o kvalitu materiálů, preciznost zpracování, moderní design, a komfort ovládání. Vždyť vypínače a  zásuvky jsou v našich domovech stále na očích, každý den se jich mnohokrát dotýkáme.  Jeden z posledních dotyků při odchodu z domu patří právě jim, stejně  jako první, když se domů vracíme.

LUXUSNÍ, DESIGNOVÉ, DOTYKOVÉ VYPÍNAČE A ZÁSUVKY

Nadčasový design a čistý vzhled leštěného skleněného povrchu, nebo broušeného kovu, či kombinace obou, jsou jako stvořené pro moderní interiéry. A ovládání dotykem je opravdu návykové, stejně jako tomu bylo při přechodu z klasického telefonu na dotykový. Po několika dnech si už ani nechcete představit, návrat ke starým mechanickým vypínačům.

Takže vítejte ve světě dotykových vypínačů. Vítejte ve světě ROON

Přejeme Vám příjemný nákup.

Odkazy

Dotykové vypínače Modulární systém vypínačů a zásuvek Designové vypínače pro moderní interiéry Vypínače a zásuvky Exkluzivní dotykové vypínače pro náročné zákazníky Design bez kompromisů Moderní vypínače a zásuvky Dotykové vypínače se stmívačem Domovní vypínače na dálkové ovládání